ПОДАТКОВА ІІНФОРМУЄ

«Особливості ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб - підприємців, у тому числі платників єдиного податку Порядок ведення обліку товарних запасів та Форма такого обліку для фізичних осіб - підприємців, у тому числі платників єдиного податку, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 №496, який набрав чинності 26 листопада 2021 року (далі – Порядок №496). Порядок №496 не поширює свою дію на:

РОБОЧА НАРАДА

10 лютого 2022 року заступник керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Любов Євтушенко провела робочу нараду із керівниками та відповідальними особами за діловодство і архів структурних підрозділів селищної військово-цивільної адміністрації. Розглянуті питання дотримання вимог до оформлення документів відповідно до ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації» та упорядкування документів по закінченню діловодного року.

РОБОЧА НАРАДА

10 лютого 2022 року заступник керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Любов Євтушенко провела робочу нараду із спеціалістами відділу з питань надання адміністративних послуг. Розглянуті питання організації надання адміністративних послуг населенню громади в умовах карантину, питання взаємодії з іншими структурними підрозділами селищної військово-цивільної адміністрації. Також розглянуті вимоги до оформлення документів відповідно до ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації».

СЕМІНАР-НАРАДА

9 лютого 2022 року заступники керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Сергій Добряк і Любов Євтушенко провели семінар-нараду із спеціалістами відділу з питань розвитку територій. Розглянуті питання організації роботи з населенням громади, питання життєдіяльності населених пунктів, взаємодії з іншими структурними підрозділами селищної військово-цивільної адміністрації. Також розглянуті вимоги до оформлення документів відповідно до ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації». Начальник архівного відділу селищної військово-цивільної адміністрації Ніна Ємельянова доповіла про порядок упорядкування документів по закінченню діловодного року та нагадала присутнім порядок передачі документів на зберігання до архіву.

РОБОЧА ЗУСТРІЧ

4 лютого 2022 року керівник Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Микола Коваленко разом із заступником керівника Сергієм Добряком провели робочу зустріч з Романом Безусом, експертом продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Олександром Вінюковим, представником ГО "Східноукраїнська сільсько-господарська дорадча служба". Обговорено питання проведення консультаційних заходів з товаровиробниками громади за напрямками: агрономія, економіка, бізнес-планування, бухгалтерія, оподаткування. В результаті проведеної роботи планується досягнути покращення ефективності їх виробництва.