СЕМІНАР-НАРАДА

Дата: 09.02.2022 11:46

9 лютого 2022 року заступники керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Сергій Добряк і Любов Євтушенко провели семінар-нараду із спеціалістами відділу з питань розвитку територій. Розглянуті питання організації роботи з населенням громади, питання життєдіяльності населених пунктів, взаємодії з іншими структурними підрозділами селищної військово-цивільної адміністрації. Також розглянуті вимоги до оформлення документів відповідно до ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації». Начальник архівного відділу селищної військово-цивільної адміністрації Ніна Ємельянова доповіла про порядок упорядкування документів по закінченню діловодного року та нагадала присутнім порядок передачі документів на зберігання до архіву.