Очеретинську громаду відвідав заступник голови Донецької ОДА

Дата: 11.02.2022 11:50

Перевірив стан надання адміністративних послуг та підключення закладів соціальної інфраструктури до швидкісного інтернету під час робочої поїздки до Очеретинської об’єднаної територіальної громади.

Базовий спектр послуг для мешканців 37 населених пунктів громади надає ЦНАП у смт Очеретине.

Також мав можливість поспілкуватися з працівниками місцевої бібліотеки у селі Соловйове. У цьому населеному пункті минулого року реалізовано субвенцію з державного бюджету. За ці кошти вдалось прокласти оптоволоконне з’єднання до місцевої бібліотеки, завдяки чому мешканці можуть безперешкодно користуватися швидкісним інтернетом.

Дуже важливо, щоб бібліотеки перетворювалися на багатофункціональні освітньо-цифрові хаби та майданчики для отримання цифрової освіти.

Нашими пріоритетними завданнями є спрощення надання адміністративних послуг населенню і розвиток цифрової освіти. Це сприятиме реінтеграції молоді, яка перебуває за лінією розмежування.