СПІВРОБІТНИЦТВО З МІЖНАРОДНИМ КОМІТЕТОМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Дата: 04.02.2022 11:53

4 лютого 2022 року керівник Очереинської селищної військово-цивільної адміністрації Микола Коваленко разом із заступником керівника Сергієм Добряком провели робочу зустріч із головою Суб-Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста Делфін Летер’є. Обговорені питання співробітництва у 2022 році.

Пріоритетними напрямками визначено надання допомоги у вирішенні гострих проблем водопостачання, допомоги медичним закладам громади, продовження реалізації Програми підготовки до зими для задоволення потреб, що пов’язані з зимовим періодом, до якої входить грошова допомога на закупівлю твердого палива, зокрема паливних брикетів, дров та/або теплоізоляційних матеріалів, а також покращення умов проживання та матеріального стану соціально незахищених, постраждалих від конфлікту домогосподарств шляхом їх підтримки через інші різні програми з урахуванням їхніх потреб та можливостей.