Шановні мешканці!

За останні тридцять років як світ, так і Україна зіткнулися з безпрецедентною кількістю катастроф природного (посуха, повені, шторми, пожежі, землетруси ін.) та антропогенного (руйнування будівель у наслідок вибухів газу, витік аміаку та ін.) характеру. Зростає як число зафіксованих катастроф, так і їх масштаби.
Очеретинська селищна  ВЦА спільно з АКТЕД у 2020 році розробила Стратегію розвитку сфери цивільного захисту. У 2021 році було ініційовано розробку Стратегії зменшення ризику лих Очеретинської територіальної громади на 2022-2030 роки у рамках проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», який фінансується Бюро з гуманітарної допомоги USAID.
Стратегія — це комплексний документ, який дозволить підвищити обізнаність населення щодо напрямків зменшення ризиків лих, надасть можливість створення більш безпечного суспільства та посилить потенціал реагування на надзвичайні ситуації.

Нам надзвичайно важливо почути та врахувати думку мешканців громади під час розробки Стратегії.

Заздалегідь вдячні за надані відповіді та поширення цієї анкети.

Перейти за посиланням на опитування - https://forms.gle/4zQyMKPdNWBBqBkn7