На зображенні може бути: 3 людини та текст

Жителі Очеретинської громади, що залишаються на території, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування від Всесвітньої продовольчої програми. Начальник Очеретинської селищної військової адміністрації Микола Коваленко взяв участь у доставці і видачі допомоги і , поспілкувавшись з жителями, вкотре наголосив на необхідності евакуації.

Також Очеретинська селищна військова адміністрація піклується про жителів, які виїхали і тимчасово проживають в населених пунктах Покровського району. Для них були доставлені і видані продуктові набори від Благодійного фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation

Дякуємо всім Благодійним фондам, які підтримують Очеретинську громаду і її жителів! Сподіваємось на подальшу співпрацю!