УВАГА!

Розпочато процес формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Очеретинської селищної ТГ відповідно до постанови КМУ від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» Рада ВПО є консультативно-дорадчим органом, та створюється для участі в реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб. Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб — три особи.