Інформація щодо діяльності у сфері енергоменеджменту та енергомоніторингу в 2021 році

З метою створення та координації функціонування муніципальної системи енергетичного менеджменту на території Очеретинської територіальної громади було розпочато роботу в напрямку забезпечення енергоефективності і впровадження систем енергетичного менеджменту та енергомоніторингу на об’єктах комунальної або іншої форми власності, задля чого було розроблено Положення про систему енергетичного менеджменту Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області(далі – Очеретинської ВЦА), затверджене розпорядженням керівника Очеретинської ВЦА від 04.06.2021 року №65. В співпраці з ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС.КОМ.ЮА», з метою покращення рівня управління енергоефективністю та енергозбереженням в бюджетній сфері громади, до онлайн моніторингу було підключено 47 об’єктів та ведеться робота по навчанню спеціалістів-енергоменеджерів. Протягом 2022 року кількість об’єктів буде збільшено.