Інформація щодо діяльності у сфері енергоменеджменту та енергомоніторингу в 2021 році

Дата: 27.01.2022 13:47

З метою створення та координації функціонування муніципальної системи енергетичного менеджменту на території Очеретинської територіальної громади було розпочато роботу в напрямку забезпечення енергоефективності і впровадження систем енергетичного менеджменту та енергомоніторингу на об’єктах комунальної або іншої форми власності, задля чого було розроблено Положення про систему енергетичного менеджменту Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області(далі – Очеретинської ВЦА), затверджене розпорядженням керівника Очеретинської ВЦА від 04.06.2021 року №65. В співпраці з ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС.КОМ.ЮА», з метою покращення рівня управління енергоефективністю та енергозбереженням в бюджетній сфері громади, до онлайн моніторингу було підключено 47 об’єктів та ведеться робота по навчанню спеціалістів-енергоменеджерів. Протягом 2022 року кількість об’єктів буде збільшено.

На теперішній час встановлено фотоелектричні панелі для часткового забезпечення власних електричних потреб та улаштовано комплекти автономного вуличного освітлення на базі фотоелектричних модулів на двох пілотних об’єктах Очеретинської ВЦА. Після чого відповідальними підрозділами розроблено та надано перелік об’єктів для подальшої участі в 2022 році в програмі з відновлення добробуту мешканців і розвитку територіальних громад Донецької області.