Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст «культура будинки будинкикультури культури об об'екти кти ? парки 2 завершено парки»)Возможно, это изображение (мебель, дерево, на открытом воздухе и текст)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст)

Відновлення культурної та соціальної інфраструктури Донеччини – важлива частина президентської програми Велике будівництво.

У 2021 році ми капітально відремонтували або реконструювали 2 парки, 2 об’єкти культури та 2 соціальні об’єкти.

- парк імені Гурова у Маріуполі,

- парк імені Гагаріна у Мирнограді,

- садиба Бантиша у Краматорському регіональному ландшафтному парку, де незабаром запрацює сучасний музей природи,

- палац культури в Лівобережному районі Маріуполя, де тепер 205 дітей відвідують заняття у 28 гуртках за інтересами,

- гуртожиток для переселенців у Краматорську, створений на базі старої школи. Там отримали нове житло 55 людей,

- соціальне містечко у Дружківці, послугами якого можуть скористатися близько 400 осіб на рік.

Загальна кошторисна вартість робіт за цим напрямком у 2021 році склала 626,7 млн гривень.