На зображенні може бути: 3 людини та текст

Сьогодні Очеретинська селищна військова адміністрація підписала меморандум про співпрацю та партнерство з Покровською міською військовою адміністрацією.

В рамках меморандуму передбачається співпраця адміністрацій в гуманітарній та соціальній сферах шляхом проведення заходів для покращення життя і надання допомоги соціально незахищеним верствам населення Очеретинської селищної територіальної громади, які вимушені були евакуюватися до міст Чернівці, Червоноград Львівської області, Кропивницький Кіровоградської області, Хуст Закарпатської області, а також реалізація інших проєктів. Меморандуми про співпрацю з Покровською МВА підписали сьогодні також очільники Авдіївської та Мар'їнської міських військових адміністрацій.

Продовжуємо працювати разом заради Перемоги!

(Дякуємо Покровській міській військовій адміністрації за надані фото)