На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 6 людей та текст «WFP»

Сьогодні начальник Очеретинської селищної військової адміністрації Микола Коваленко разом із начальником відділу з питань надання адміністративних послуг Оленою Омельницькою та директором Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Очеретинської селищної територіальної громади» Романом Бєлих зустрілися з мешканцями смт Очеретине.

Очільник громади поспілкувався з жителями, які залишаються на території населеного пункту, вкотре наголосив на необхідності евакуації в більш безпечні регіони країни. Обговорили інші гуманітарні та соціальні питання. Надані консультації щодо роботи і послуг ЦНАПу громади. Також люди отримали медичні консультації та необхідні лікарські препарати.