Фото без опису

Державна служба зайнятості пропонує роботодавцям ряд компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу. За умови працевлаштування зареєстрованих безробітних працедавець має право отримати наступні компенсаційні виплати:

⦁    Компенсація фактичних витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (до 3 124 грн. щомісячно,  загальна тривалість виплати - 12 місяців). У разі працевлаштування безробітних, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного: 

⦁    понад 1 місяць і які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні;

⦁    осіб, які перебувають на обліку понад 6 місяців.

⦁    Компенсація розмірі 50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати (до 7 100 грн. щомісячно,  загальна тривалість виплати -  6 місяців). У разі працевлаштування безробітних, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад один місяць:

⦁    осіб з інвалідністю;

⦁    учасників бойових дій;

⦁    громадян, яким до настання права на пенсію за віком залишилося не більше 5 років.

⦁    Компенсація у розмірі 50% мінімальної заробітної плати. (3 550 грн. щомісячно,  загальна тривалість виплати - 6 місяців). У разі працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа осіб:

⦁    віком до 25 років;

⦁    віком до 35 років на перше робоче місце;

⦁    звільнені зі строкової служби - на перше робоче місце.

Порядок надання цих виплат регламентований постановою КМУ від 10 лютого 2023 р. № 124 https://bit.ly/48u7OAm. Для отримання компенсації роботодавець протягом двох місяців з дня працевлаштування особи має подати заяву встановленого зразку до центру зайнятості (додаток 1,2,3 до Порядку).

Більш детально щодо цієї компенсаційної програми за посиланням: https://bit.ly/3pnWm90

Якщо виникли питання або потрібна детальна консультація, звертайтеся до консультантів call-центру Донецького обласного центру зайнятості за телефоном: 0-800-33-61-67.