На зображенні може бути: текст

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Щиро вітаю всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Наша громада надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури завжди вражала своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією та різносторонністю.

Дякую кожному із вас, за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі.

Бажаю всім вам миру, здоров’я, невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії!

Вірю, що після Перемоги України, ви повернетесь в рідну громаду і продовжити відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Добра вам і любові! Зі святом!

Начальник Очеретинської селищної військової адміністрації

Микола Коваленко