Протягом листопада 2023 року проходить прийом заявок до Молодіжної ради!

Молодіжна рада є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Очеретинської селищної територіальної громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенні молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Увійти до складу Молодіжної ради може молода людина  член Очеретинської селищної ТГ , віком від 14 до 35 років та є мешканцем громади.

Строк повноважень складу Молодіжної ради – два роки.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто або за допомогою телекомунікаційних засобів беруть участь в установчих зборах та подали відповідні документи, а саме : заява у довільній формі на електронну адресу

molodocher_vca@ukr.net  та заповнена анкета учасника за посиланням  https://forms.gle/GLXRfeX2pF1vn8fB9 .

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном Управління з питань освіти, молоді, спорту та розвитку культури Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації +380500653738