Нет описания фото.

Велика увага в Очеретинській громаді приділяється національно-патріотичному вихованню, яке базується на духовних, моральних і культурних засадах народу України. Адже, сьогодні дуже гостро стало питання щодо формування патріотичної свідомості та громадянської ідентичності.

Молода вчителька Новоселівської філії комунального закладу Очеретинський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – дошкільний навчальний заклад (опорний навчальний заклад) Очеретинської селищної ВЦА Покровського району Донецької області Карпова Лариса Олександрівна протягом 5 років працює над проблемою «Національно-патріотичне виховання учнів молодших класів як основа освітнього процесу».

Лариса Олександрівна – керівник творчої групи професійної спільноти вчителів молодших класів, автор ряду методичних збірників, переможець конкурсу «Творчий класний керівник громади», два роки поспіль переможець конкурсу «Патріотичний календар», активний учасник освітянських конкурсів на рівні громади, області. За підтримки педагогічного колективу, який 47 років очолює, нагороджена Знаком «В.Сухомлинський», Шпак Галина Іванівна, Лариса Олександрівна другий рік поспіль бере участь у Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу». У минулому році отримала ІІ місце, розробивши позакласний захід для учнів 3 класу «Україна – це ми». А у цьому році представила урок для 4 класу «Вишиванка – оберіг» у номінації «Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для початкової школи» і посіла почесне І місце.

Педагогічні колективи, учні, батьки Очеретинської селищної громади вітають Ларису Олександрівну з перемогою такого високого рівня.