Возможно, это изображение текст

☝️ Друзі, нас запитують, які соціальні виплати продовжено автоматично, а в яких випадках потрібно звернутися до органів соцзахисту для їх продовження? ПОШИРЮЙТЕ!

✅ ВІДПОВІДАЄМО

📌 Автоматично продовжено такі виплати та допомоги:

🔸 на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

🔸 на дітей, хворих на тяжкі захворювання;

🔸 дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

🔸 на осіб з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

🔸 особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ групи внаслідок психічного розладу;

🔸 особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

❗ Також автоматично продовжено виплату допомоги на проживання ВПО без необхідності повторного звернення чи подання будь яких документів.

Продовжено до 31 грудня 2023 року перехідний період для виплати раніше призначених щомісячних компенсаційних виплат непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

📌 Потрібно звернутися з документами до органів соціального захисту та підтвердити право на виплати:

🔸 громадянам, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям , допомогу на дітей як одинокі матері, тимчасову допомогу непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсію, оскільки право на такі виплати повʼязано з оцінкою фінансово-майнового стану родин (це не стосується отримувачів,які проживають на територіях де ведуться бойові дії або перебувають в тимчасовій окупації - їм такі допомоги продовжені автоматично).

❗️❗️ВАЖЛИВО! Звертатись за продовженням отримання виплат малозабезпеченим, одиноким та особам, які отримували тимчасову допомогу через досягнення загального пенсійного віку, але не набули права на пенсію, не потрібно, якщо отримувач таких допомог живе на тимчасово окупованій території або територіях проведення активних бойових дій. У цих випадках продовження також відбувається автоматично без звернення.

ℹ Детальніше читайте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/22599.html