Возможно, это изображение 2 человека, люди сидят и текст

🔰Відповідно до ст. 30 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія по інвалідності призначається в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності, за наявності страхового стажу. Повний текст документа - https://cutt.ly/s9Aezst

👇Який страховий стаж необхідний для призначення пенсії по інвалідності - дивіться за посиланням https://cutt.ly/b9PJ2m8

✅Подати документи на призначення пенсії по інвалідності можливо онлайн на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України: https://portal.pfu.gov.ua

👉Для цього потрібно авторизуватися в особистому кабінеті на вебпорталі е-послуг ПФУ за допомогою КЕП (інструкція - за посиланням https://cutt.ly/y9AczkB) та заповнити атрибути заяви про призначення пенсії з інвалідності, додавши скановані копії необхідних документів.

📗Перелік документів визначений постановою Правління ПФУ від 25.11.2005 № 22-1 - https://cutt.ly/E9AU4RS

📁Необхідно пам'ятати, що розмір кожного файлу зі сканованим документом не повинен перевищувати 1 Мб. Формати сканованих документів - PDF, PNG, JPG.

❗️Увага! Щоб пенсія по інвалідності була призначена від дня встановлення інвалідності, заяву на її призначення слід подати до органу Пенсійного фонду України не пізніше трьох місяців з дня встановлення інвалідності.

🔻У разі звернення пізніше пенсія призначається з дня звернення.

✅Реєструйтесь на вебпорталі е-послуг Пенсійного фонду України та користуйтесь послугами і сервісами дистанційно.

📌Підписуйтесь на інформаційні ресурси Головного управління Пенсійного фонду України - Фейсбук-сторінку https://www.facebook.com/dn.pfy та Телеграм-канал https://t.me/PensFond_dn, щоб бути обізнаними з актуальних питань пенсійного забезпечення, призначення житлових субсидій і пільг, державного страхування.

Нравится

Комментировать

Поделиться