Фото без описуФото без описуФото без опису

Громадська організація «Сила ідей» закупила і доставила печі-булер’яни для облаштування пунктів незламності, місць для обігріву громади, а також ковдри, матраци для передачі сім’ям з дітьми та літнім людям, які проживають на території громади. Співпраця Очеретинської ТГ з ГО «Сила ідей» з початку активної фази війни з одного боку сприяла вирішенню гуманітарних питань в громаді, а з іншого стала щирим виявом солідарності з боку ГО з нашою громадою, яка стала приймаючою для багатьох авдіївців.

Гуманітарна допомога передана ГО «Сила ідей» м.Авдіївка у межах проєкту «Підтримка ініціатив спільнот у вирішенні проблем, пов’язаних з підготовкою до зимового періоду» та «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що реалізується за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (DEC) (Комітет з надзвичайних ситуацій, Великобританія), за технічної підтримки Christian Aid та при координації МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Щиро дякуємо міжнародним та українським партнерам, які самовіддано допомагають Україні, зокрема і нашій громаді.