Возможно, это изображение 4 человека, люди сидят и в помещении

2 лютого начальник Очеретинської селищної військової адміністрації Микола Коваленко разом із директором комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Очеретинської селищної територіальної громади» Романом Бєлихом провели робочу зустріч із представниками Міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів». З цією організацію наша громада успішно співпрацює на протязі декількох років. Сьогодні обговорили плани і співробітництво в 2023 році: забезпечення маломобільних груп населення громади медикаментами, медичних закладів громади – питною водою та санітарно-гігієнічними наборами. Також розглянули питання забезпечення транспортом і організації поїздок мешканців громади в м.Покровськ для отримання медичних послуг.