ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

Дата: 23.02.2022 20:11

23.02.2022 року під головуванням заступника керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Сергія Добряка відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні розглянуті питання сплати заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами-підприємцями громади, питання щодо активізації роботи з платниками податків з питань забезпечення своєчасності сплати податків і зборів та погашення заборгованості до бюджету Очеретинської селищної територіальної громади і питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати по Комунальному підприємству «Житлово-водопостачальному господарству Очеретинської селищної територіальної громади».