РОБОЧА НАРАДА

Дата: 23.02.2022 20:07

23.02.2022 року заступник керівника селищної військово-цивільної адміністрації Сергій Добряк провів робочу нараду за участю представників громадських організацій «Право на захист», «Проліска», а також громадян Очеретинської громади, на якій було обговорено проблемні питання, пов’язані з отриманням громадянами компенсації за зруйноване житло, зокрема – внесення відомостей про зруйноване житло до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, вирішення певних питань у судовому порядку. Визначено шляхи вирішення означених питань, надання правової, юридичної допомоги адвокатами громадських організацій на безоплатній основі.

Після проведення наради фахівцями громадської організації «Право на

захист» було укладено договори з 11 громадянами про надання правової (юридичної) допомоги адвокатами , з метою представництва та супроводу у

судових інстанціях для вирішення проблемних питань.