Глава держави у Львові зустрівся з міністрами закордонних справ Нідерландів та Естонії.

Президент України Володимир Зеленський у Львові провів зустріч із віце-прем'єр-міністром, міністром закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстрою та міністром закордонних справ Естонії Урмасом Рейнсалу.

Потрібно зробити все,щоб зменшити можливості Росії виготовляти зброю.

Для перемоги над російським агресором необхідна єдність держав-партнерів у принципових питаннях запровадження санкцій проти Росії та пришвидшення постачання зброї Україні. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів із Президентом Латвійської Республіки Егілсом Левітсом у Львові.

«ГОТУЄМО ДО ВІЙНИ». Як проходить фізична підготовка новобранців бригади «Буревій»

Військовослужбовці бригади будуть працювати в екстремальних умовах, під великими навантаженнями та в постійній готовності вести бій. Саме тому фізичній підготовці особового складу приділяється особлива увага під час навчань.