16 лютого 2022 року в смт. Очеретине за участю голови Покровської райдержадміністрації, голови району територіальної оборони Андрія Бондаренка та його заступника Володимира Колосова відбулась зональна нарада з організаційних питань життєдіяльності батальйону територіальної оборони.

В ОЧЕРЕТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ОФІЦЕР ПОЛІЦІЇ

15 лютого 2022 року в Очеретинській громаді розпочав роботу офіцер поліції Олександр Майхапар. В урочистій обстановці від ГУ Національної поліції України йому було вручено службовий автомобіль, зброю, а заступник керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Сергій Добряк вручив ключі від поліцейського відділення Центру безпеки громадян. Планується, що в подальшому там будуть розміщуватися два офіцера поліції.