🔹Всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 720 людей, у тому числі 99 дітей. Є численні руйнування та пошкодження житлової інфраструктури.

🔸До евакуації населення з Донеччини залучено 20 громадських організацій. Загалом, протягом вересня з області тільки залізничним транспортом евакуйовано 1413 осіб, з них 222 дитини. Також евакуюють людей автобусами, значна кількість людей виїжджає самостійно автомобільним транспортом.

🔹На четверту добу площу пожежі на Лиманщині вдалось зменшити до 100 гектарів. Займання спричинені ворожими обстрілами. Триває евакуація із найближчих до фронту населених пунктів.

🔸СБУ затримала зрадника, якому фсб обіцяла 1 млн рублів за координати бойових позицій ЗСУ під Покровськом. Окупанти дистанційно завербували українського військовослужбовця, якому тепер загрожує довічне ув'язнення.

🔹У хабах Донеччини святкували День фізичної культури та спорту. Там провели низку спортивно - розважальних заходів для дітей та дорослих. З поміж іншого відбулися змагання «Веселі старти», конкурси, захопливі естафети, вікторини. Турнір з шахів, шашок, доміно. По завершенню свят учасники змагань отримали медалі, солодощі, подарунки.