🔹П’ятеро цивільних мешканців Донеччини зазнали поранення внаслідок обстрілу росіян. Всього за добу на ранок 17 вересня ворог 17 разів атакував населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 526 людей, у тому числі 144 дитини.

🔸В Іллінівській громаді представники Донецької ОДА ознайомились з готовністю інфраструктури до нового опалювального сезону. Під час відвідування оглянули стан підготовки критично важливих об’єктів та об’єктів ЖКГ і перевірили резервні джерела електроживлення.

🔹Мобільний центр зайнятості: фахівці відвідали село Маяки. Спеціалісти поінформували місцевих мешканців про вакансії, зокрема з наданням житла та дистанційним форматом роботи.

🔸У «Смарагдовому місті» стартував новий навчальний рік для дітей з Донецької області. У школі організовано безпечне офлайн-навчання, діє сучасний цифровий освітній центр, а також функціонує кабінет безпеки.