Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Очільник Донеччини поспілкувався із паралімпійцями з Донеччини, завдяки яким прапор України 20 разів підіймався на п’єдесталах пошани Паралімпійських ігор у Парижі.

5 золотих, 9 срібних і 6 бронзових медалей — такий результат наших земляків на цих змаганнях, і це майже чверть від усіх нагород, які здобула національна команда України.

«Ці досягнення — це не просто результати на табло, а справжня історія мужності і подолання перешкод. Це успіх, вартий відзначення.

Тому мені було дуже приємно вручити сертифікати на грошову нагороду сімом спортсменам і чотирьом тренерам — це найменше, чим ми можемо віддячити за підняття міжнародного престижу України.

Приємно було чути слова подяки від спортсменів за підтримку, яку ми в ОДА їм надаємо, і отримати невеличкий сувенір від них з паралімпійського Парижа.

Вітаю спортсменів та їхніх тренерів із чудовим виступом! Для багатьох із них це вже не перша успішна Паралімпіада — і я вірю, що не остання!» - привітав паралімпійців Вадим Філашкін.