🔹Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 15 вересня. Всього за добу росіяни 18 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 623 людини, у тому числі 129 дітей. Про ситуацію в області повідомляє начальник ОВА Вадим Філашкін.

🔸З роботою Донецького регіонального центру спортивної медицини ознайомився заступник голови ОДА. Ігор Бойко, зокрема, відвідав лікувально-діагностичне відділення у Києві. Завдяки цьому центру лише цього року допуск до змагань отримали 1905 спортсменів. А 564 відвідувачам надано безкоштовну консультативну допомогу від лікарів-спеціалістів.

🔹У північній частині Донеччини відновлено електропостачання після обстрілу окупантів. Фахівці завершили ремонт пошкоджень, яких енергосистема зазнала внаслідок ранкового російського обстрілу, і повернули електропостачання до Слов'янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки.