🔹Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 9 вересня. Окупанти далі знищують інфраструктуру Донеччини. Всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 2011 людей, у тому числі 210 дітей.

🔸Внаслідок сьогоднішніх обстрілів Донеччини 2 людини загинули і 3 поранені. У Гірнику від ворожих обстрілів загинув чоловік, ще 2 людини отримали поранення. У Клебан-Бику Іллінівської громади росіяни вбили 59-річну жінку, та поранили людину.

🔹Спортсмени Донеччини вибороли на Паралімпійських іграх 20 з 82 медалей, які здобула збірна України. Заключну медаль здобув 36-річний пауерліфтер з Маріуполя Антон Крюков.

🔸Три релоковані заклади освіти області отримали обладнання для створення цифрових освітніх центрів. Допомогу освітянам надав Уряд Японії.