Фото без опису

🔹Оперативна ситуація в Донецькій області станом на ранок 8 липня. Внаслідок ворожого обстрілу у Гродівській громаді загинув цивільний мешканець. Також є жертва у Торецькій громаді. А в Іллінцях – поранений. Всього за добу росіяни 16 разів гатили по населених пунктах Донеччини.

🔸Покровська громада стала однією з жертв масованої ракетної атаки, яку росіяни здійснили сьогодні зранку по всій країні. Щонайменше 3 людини загинули. Це працівники одного з підприємств.

🔹З 13 липня відправиться черговий евакуаційний потяг з Донеччини до Волинської області. Виїзд здійснюватиметься з Покровська спеціальним поїздом, 1 раз на 8 днів. Влада надає соціальні гарантії і безкоштовне житло. Евакуація рятує життя.

🔸68 виїзних прийомів для мешканців Святогірська та Лиманської громади провели фахівці ГУ ПФУ Донецької області. Жителям деокупованих районів надали консультації та соціальні послуги. Зокрема, спеціалісти  поінформували людей щодо пенсійного забезпечення та призначення житлових субсидій.

🔹Ще один гуманітарний центр з’явився в Україні. «Мій Часів Яр» запрацював у Кременчуці Полтавської області. У центрі створили умови для отримання послуг ВПО. Там надаватимуть  гумдопомогу та проводитимуть різноманітні заходи, тренінги та майстер-класи як для дітей, так і дорослих.