Фото без опису

🔹Станом на ранок 1 липня росіяни поранили 4 мешканців Донеччини, одного вбили. Крім того, є численні руйнування житлових будинків та інфраструктурного об’єкту. Всього за добу росіяни 25 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 367 людей, у тому числі 13 дітей.

🔸Рано вранці росіяни обстріляли Українськ. Загинули 2 жінки:  65 і 70 років. Ще восьмеро отримали поранення. Остаточні наслідки обстрілу встановлюють, потерпілим надали медичну допомогу.

🔹Рятувальники Донеччини спільно з поліцейськими та представниками влади евакуювали 711 мешканців Торецької громади. Серед них 20 дітей. Рейди здійснювали понад 20 спільних евакуаційних груп. Загалом у громаді залишається близько 10 тисяч осіб, які ще не наважились на евакуацію.

🔸Евакуація рятує життя! З 5 липня триває обов'язкова безкоштовна евакуація цивільних мешканців Донеччини до територіальних громад Волинської області. Залишити заявку можна за телефоном 0988903318 або 0662856290. Влада надає соціальні гарантії.

🔹Шелтер для евакуйованих осіб відвідали начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін та міністерка з питань ТОТ Ірина Верещук. У тимчасовому притулку нині перебувають 24 жителі Донеччини. Більшість із них – з Торецька, який російські війська щодня знищують. Незабаром люди поїдуть до безпечніших регіонів України.

🔸3бірна легкоатлетів Донеччини – друга на головному чемпіонаті України в сезоні. На змагання, яке відбулося у Львові, зібралося 491 учасник з 23 регіонів і столиці країни. Спортсмени боролися за можливість виступити в Парижі у складі української збірної.