На зображенні може бути: текст

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас із 28 річницею прийняття Основного Закону України – з Днем Конституції!

Цей день увійшов в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Конституція України затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

У теперішній непростий час епохальних змін, коли сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у неоголошеній війні з російським агресором, цей день є надзвичайно особливим для всіх нас. Адже, Основний Закон Української держави є головним оберегом державності та демократії, визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Він наголошує на абсолютній цінності людини, її житті і здоров’ї, честі і гідності, недоторканності і безпеці.

У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

Зі святом всіх нас!

З повагою,

начальник Очеретинської селищної

військової адміністрації Микола КОВАЛЕНКО