На зображенні може бути: 14 людей та текст

Сьогодні в м.Кам’янське пройшли урочисті збори з нагоди вручення свідоцтв про здобуття освіти випускникам 2023-2024р.р. Очеретинської селищної громади Покровського району Донецької області.

Зі словами привітання до випускників, їх батьків, педагогів звернулися начальник Очеретинської селищної військової адміністрації Микола Коваленко і начальник управління з питань освіти, молоді, спорту та розвитку культури Очеретинської селищної військової адміністрації Олена Іваннікова. Вони побажали випускникам мирного неба, світлої дороги, здійснення всіх мрій, нових досягнень і вручили випускникам свідоцтва про здобуття освіти і подарунки, батькам – подяки за виховання дітей.

В цьому році в Очеретинській громаді 174 випускники (101 випускник 9 класів і 73 - 11 класів). Серед випускників 11 класів троє закінчили навчання із золотою медаллю. Це випускники Очеретинського НВК Артем Кашеваров і Аліна Перекрестова, а також випускниця Новоселівського Першого НВК – Анастасія Телеп. 11 випускників 9 класу отримали свідоцтво з відзнакою: Очеретинський НВК – Артем Бичков, Софія Жакот, Єгор Золожков, Ксенія Коваленко, Вікторія Кондрак, Дамір Омельницький, Красногорівська філія – Арсеній Фоменко, Желаннівський НВК – Вероніка Сабітова, Новоселівський Перший НВК – Вероніка Рєзниченко, Світлана Таран, Орлівський НВК – Кароліна Мельникова.

Незважаючи на надзвичайно складний і важкий навчальний рік, завдяки злагодженій роботі адміністрації, освітян, батьків та дітей, ми впоралися і зробили все, щоб наші діти отримали якісну освіту.

Сумно, що таке свято юності та краси не настільки урочисте, як цього хотілося б. Адже у нашій країні іде війна, яка щодня забирає життя українців. Щохвилини гинуть воїни, наші захисники, цивільне населення, діти… Завжди пам’ятатимемо завдяки кому ми сьогодні маємо можливість проводити урочисті заходи та просто жити. Присутні вшанували пам’ять всіх, кого забрала ця страшна війна, хвилиною мовчання.

Музичні вітання випускникам, батькам та педагогам подарували колективи Центру позашкільної роботи та дитячої творчості міста Кам’янське та дівчата-волонтери ХАБу Очеретинської громади.

Шановні випускники! Ви – приклад нашої молоді, що може досягти успіху навіть у найскладніші часи. Ви – надія на майбутнє, адже ви продемонстрували свою здатність до досягнення цілей, незважаючи на перешкоди. Сьогодні всі дивляться на вас з гордістю та повагою. Очеретинська громада пишається вами!

Шановні педагоги і батьки! Щиро дякуємо, що були разом з дітьми, допомагали їм у навчанні, вкладали душу і серце! Бажаємо всім міцного здоров’я, натхнення, щасливої долі, вагомих здобутків у всіх задумах і починаннях!

Дякуємо директору Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Наталії Реві, працівникам Центру позашкільної роботи та дитячої творчості міста Кам’янське за допомогу в організації заходу!