Фото без опису

🔹Росія вбиває цивільних Донеччини. Під час обстрілу ворожих військ загинув мешканець Званівки Сіверської громади. Є численні руйнування та пошкодження житлової інфрастуктури області.   Всього за добу росіяни 9 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 93 людини, у тому числі 22 дитини.

🔸Вантажний автомобіль передали батальйону К-2 54-й механізованій бригаді. Її придбали коштом бюджету  Сіверської громади. Ключі від автівки урочисто передали українським захисникам, які виконують бойові завдання на Сіверському відтинку фронту.

🔹Меморандум про співпрацю підписали Донецька ОДА та американська благодійна організація PROJECT VICTORY UKRAINE. Одним з головних напрямків роботи цієї організації є підтримка медичної інфраструктури та забезпечення лікарень усім необхідним.

🔸З початку року фахівці служби зайнятості Донецької області допомогли знайти роботу 4632 шукачам. Отримати вакантне місце могли ВПО, люди з інвалідністю та молодь. Крім того, фахівці допомогли з навчанням та перекваліфікацією шукачів роботи.

🔹У санаторії «Перлина Донеччини» днями розпочато другу оздоровчу зміну. Для 600 дітей з Донеччини відпочинок триватиме 21 день. Крім медичних процедур дітям підготували забавки і  розваги.

🔸Маріуполець Станіслав Оліферчик здобув для Донеччини «срібло». Нагороду виборов на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в сербському Бєлграді. Станіслав Оліферчик і вся українська команда присвятили срібну нагороду захисникам і захисницям.