На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та люди усміхаються

В навчальних закладах Очеретинської громади в дистанційному режимі працює логопед Юлія Дзюба. При первинній зустрічі логопед проводить обстеження дитини та виявлення мовленнєвих порушень, підбирає до дитини індивідуальний підхід та план, матеріали, методики. Разом з дитиною логопед працює над звуковимовою, фонематичним сприйняттям, зв’язним мовленням, словниковим запасом та розвитком грамоти. Завдяки старанням і вмінням логопеда громади протягом навчального року вже чимало учнів позбулися дефектів мовлення. Також можна просто отримати консультацію і впевнитися, що із мовленням вашої дитини все добре. Юлія Юріївна працює в тісному контакті з батьками, вчителями. Всі послуги надаються для учнів навчальних закладів Очеретинської громади безкоштовно.

Тож якщо є така необхідність, звертайтесь до своїх класних керівників за більш детальною інформацією. Також запрошуємо всіх бажаючих навчатися в НВК Очеретинської громади, де ваші діти отримають не тільки якісні знання, а й гарне мовлення.