На зображенні може бути: 7 людей та текст

20.03.2024 року відбулося чергове онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення Очеретинської селищної територіальної громади під головуванням керівника Координаційного центру - заступника начальника селищної військової адміністрації Любові Євтушенко. На порядку денному розглянуті та обговорені проблемні питання, які надійшли від цивільного населення на телефонну лінію центру. Також директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Дубова презентувала результати реалізації програми «Разом ми-сила» для мешканців Очеретинської селищної територіальної громади. Начальник управління з питань освіти, молоді, спорту та розвитку культури Олена Іванникова доповіла про стан роботи з молоддю під час воєнного стану в Очеретинській селищній територіальній громаді. За підсумками засідання були надані відповідні доручення.