Фото без опису

Знайти роботу у прифронтовій громаді – питання складне, але цілком вирішуване. Потрібне велике бажання пошукача працювати і фахова допомога служби зайнятості. Приклад тому — історія працевлаштування Ольги Гонтарєвої з смт Курахівка.

Жінка має великий досвід роботи. До війни працювала машиністом крана на Свято-Іллінському машинобудівному заводі. Після того, як підприємство призупинило діяльність, Ольга, як і інші працівники, опинилася спочатку в простої, а потім і взагалі без роботи. За сприянням у працевлаштуванні вона звернулася до фахівців Мар’їнського районного центру зайнятості.

Залишити домівку і виїхати в інший регіон пошукачка була не готова. Тому підбір роботи проводився на підприємствах за місцем проживання безробітної. Жінка активно долучалася до онлайн-заходів з техніки пошуку роботи, склала резюме та набула навичок самопрезентації.

У цей час представник Курахівської збагачувальної фабрики звернувся з потребою терміново укомплектувати вакансію машиніста конвеєра. І цю вакансію було запропоновано розглянути Ользі. Жінка відвідала роботодавця, ознайомилась з умовами праці та, дізнавшись про можливість доставки працівників до місця роботи транспортом підприємства, погодилась.

Оскільки ця робота була для Ольги новою, рекрутери узгодили з підприємством можливість проходження стажування на виробництві. Жінка зарекомендувала себе як сумлінна працівниця і добре влилася в колектив.

За направленням центру зайнятості вона була працевлаштована на посаду машиніста конвеєра. Фахівці центру зайнятості продовжують здійснювати супровід працівниці, допомагаючи їй адаптуватися на новому робочому місці.

Якщо ви шукаєте роботу чи потребуєте укомплектування вільних робочих місць, пропонуємо звернутись до центру зайнятості: https://t1p.de/2u2np. Ми завжди готові вам допомогти.