Фото без опису

Урядова програма «Власна справа» спрямована на стимулювання та підтримку підприємницької діяльності та створення робочих місць.

Один з учасників цього проєкту - підприємець Сергій Кравцов, який до війни мав власний бізнес у м. Авдїївка. Чоловік займався виробництвом та реалізацією крупи, мав постійних постачальників та покупців.

У квітні 2022 року виробниче приміщення з обладнанням і магазин з товаром були знищені через ракетний обстріл міста. Залишився лише досвід, бажання та сила волі розпочати усе знову.

Сергій прийняв рішення скористатися підтримкою держави, підготував бізнес-план за програмою “Власна справа” та став її переможцем. На отримані кошти він придбав обладнання, якого не вистачало для відновлення підприємницької діяльності та реалізації бізнес-ідеї на новому місці. На створені робочі місця були працевлаштовані безробітні. І це тільки початок відбудови бізнесу.

Фахівці центру зайнятості проінформували підприємця про дієві інструменти та активні програми підтримки роботодавців, які сприятимуть розвитку справи на новому місці.

Пишаємось нашими грантерами, адже вони створюють майбутнє країни вже зараз.

Якщо мрієте про власну справу, а для її втілення у життя не вистачає коштів, або бажаєте масштабувати вже існуючий бізнес, Ви можете отримати мікрогрант від уряду. Сума державної фінансової підтримки на запуск або розвиток власної справи (пошиття одягу, сервіс, ремонт, пекарня тощо) складає від 50 до 250 тис. грн. Головні умови отримання коштів – створення нових робочих місць відповідно до умов бізнес-плану, провадження діяльності не менше 3-х років, сплата податків. Податися на грант можна через портал Дія: https://t1p.de/nn5j2.

Докладно про програму «Власна справа» тут: https://t1p.de/5c7hu 

За детальними консультаціями та роз’ясненнями звертайтеся до фахівців центру зайнятості https://t1p.de/2u2np або телефонуйте до call-центру Донецького обласного центру зайнятості за телефоном: 0-800-33-61-67.