На зображенні може бути: 7 людей, окуляри та текст

15.02.2024 року відбулося чергове онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення Очеретинської селищної територіальної громади під головуванням керівника Координаційного центру - заступника начальника селищної військової адміністрації Любові ЄВТУШЕНКО. На порядку денному розглянуті та обговорені проблемні питання, які надійшли від цивільного населення на телефонну лінію центру. Також розглянуто питання взаємодії з благодійними організаціями щодо надання гуманітарної допомоги населенню громади та заслухана інформація про проведення ідентифікації осіб, які мають статус ВПО та отримують пенсійні виплати через АТ «Ощадбанк». За підсумками засідання були надані відповідні доручення.