На зображенні може бути: 13 людей, Бранденбурзькі ворота та текст

На минулому тижні Очеретинська громада отримала мікроавтобус Volkswagen Kombi City. Авто передано Фондом “Партнерство за сильну Україну”, який об’єднує Уряд України з найближчими державами-партнерами – Великобританією, Канадою, Фінляндією, Нідерландами, Швецією, Швейцарією та США – і допомагає прифронтовим громадам України, які страждають від російської вторгнення.

Мікроавтобус буде використовуватись для вирішення нагальних проблем громади – евакуації, перевезення гуманітарних вантажів тощо. Вже сьогодні на автомобілі проведено евакуацію багатодітної родини в більш безпечний регіон країни.

Очеретинська селищна військова адміністрація дуже вдячна Фонду “Партнерство за сильну Україну” та міжнародним партнерам нашої країни за підтримку, увагу до нашої прифронтової громади та надану допомогу. Працюємо разом заради Перемоги!