На зображенні може бути: 10 людей, телевізор та текст

15.01.2024 року відбулося чергове онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення Очеретинської селищної територіальної громади під головуванням керівника Координаційного центру - заступника начальника селищної військової адміністрації Любові ЄВТУШЕНКО. На порядку денному розглянуті та обговорені питання щодо підсумків роботи Координаційного центру за 2023 рік та пріоритетні напрямки роботи на 2024 рік; про організацію роботи з проведення обов’язкової евакуації населення з небезпечних населених пунктів громади; про заплановані заходи із відзначення у 2024 році Дня Соборності України та інших державних свят і пам’ятних дат з нагоди вшанування незламності духу Захисників і Захисниць України. Також розглянуті звернення від громадян, які надійшли на телефонну лінію центру.

За підсумками засідання були надані доручення для підготовки пропозицій керівництву ВА щодо сприяння у вирішенні порушених питань.