На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та стіл

25 грудня начальник Очеретинської селищної військової адміністрації Микола Коваленко провів виїзну робочу нараду з працівниками селищної військової адміністрації на базі ХАБу Очеретинської громади. Підвели підсумки роботи в 2023 році, обговорили плани роботи на 2024 рік, організацію в наступному році роботи з гуманітарних, медичних питань, питань евакуації, освіти, культури, спорту тощо. Керівник ХАБу звітувала про проведену роботу в 2023 році. Надані відповідні доручення. Також керівник громади взяв участь у видачі гуманітарної допомоги від Благодійного фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation сім’ям ВПО громади. Дякуємо GEM за надані продуктові набори.

2023 рік був дуже складним для нашої громади, але попри все, начальник військової адміністрації постійно знаходиться на території громади та разом з колективом адміністрації продовжує працювати. Віримо, що 2024 рік буде переможним для нашої країни, віримо в ЗСУ та працюємо разом заради Перемоги