Фото без опису

Учасники бойових дій та люди, що отримали інвалідність через війну, можуть безкоштовно навчатися. Підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації здійснюється у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчання проводиться за 95 робітничими професіями та 365 освітніми програмами підвищення кваліфікації і триває до шести місяців. Після закінчення видається документ державного зразка.

Для проходження навчання необхідно:

Обрати професію, програму з переліку ліцензованих професій та освітніх програм. Ознайомитися з реєстром освітніх програм для організації навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни можна на сайті Державної служби зайнятості у розділі «Навчання»https://t1p.de/k76kk.

Визначити заклад професійної освіти Державної служби зайнятості https://t1p.de/yjeao.

Подати заяву до центру зайнятості заяву особисто або заповнити онлайн-заяву за посиланням.

Служба зайнятості відшкодовує витрати на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку, а також забезпечує місцем проживання на час навчання.

Якщо виникли питання або потрібна більш детальна інформація, звертайтеся до call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно 0-800-33-61-67.