На зображенні може бути: текст

Шановні працівники органів місцевого самоврядування

Очеретинської селищної територіальної громади!

Сьогодні ми відзначаємо свято День місцевого самоврядування у найскладніший період в історії незалежної України.

Наше з вами головне завдання - працювати на благо територіальної громади та відстоювати її інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.

Саме від вашої діяльності залежить комфортне та безпечне життя наших людей. Саме Ви маєте бути найближчими до людей у будь-якій ситуації, першими приходити на допомогу. Під час війни ваша відповідальність збільшилася в рази. Від злагодженості та професійності сьогодні залежить не тільки рівень життя громадян, а й їхня безпека. Сьогодні спільне завдання всіх українців − відстояти незалежність і цілісність держави та побудувати Українську державу європейського зразка.

Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя, мирного неба над нашими селами та найскорішої Перемоги над ворогом.

З повагою,

Начальник Очеретинської селищної військової адміністрації

Микола КОВАЛЕНКО

Заступник начальника Очеретинської селищної військової адміністрації Любов ЄВТУШЕНКО