На зображенні може бути: 11 людей та текстНа зображенні може бути: 2 людини та текстНа зображенні може бути: 2 людини та текст

Протягом тижня жителі населених пунктів громади отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових, гігієнічних наборів, постільних приналежностей та предметів побуту, а також газету «Донеччина», отриману від Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації.

Дякуємо Благодійному фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation та гуманітарному центру «Проліска», який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні", за постійну підтримку нашої громади та її жителів! Також дякуємо екіпажу «Білі янголи» за допомогу у доставці гуманітарної допомоги у населені пункти, на лінії зіткнення.