Фото без опису

1 жовтня 2023 року відбулися зміни у координації пошуку українців, які зникли безвісти за особливих обставин. Згідно прийнятих документів ці функції покладені на Міністерство внутрішніх справ України.

Раніше координацією пошуку займалося Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, однак Постановою Кабміну від 12 вересня 2023 р. № 975 прийнято рішення щодо передачу цих повноважень від Мінреінтеграції до МВС,в якому створено Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин). Функціонал щодо зниклих безвісти передано, крім МВС, також Міноборони та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Із 1 жовтня 2023 року запрацювала Гаряча лінія Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. У разі виникнення питань щодо порядку отримання Витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можна звертатися:

на гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, за номером: 0800 10 33 33;

на електронну адресу: bezvisty.info@mvs.gov.ua.

В Донецькій області Регіональний представник Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Черніков Костянтин працює за адресою: місто Слов’янськ, вул. Університетська, 30 каб. 31.

Телефон  097 337 2503791

Детальна інформація про роботу Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, з корисливими посиланнями міститься на телеграм-каналі https://t.me/ZNYKLI_BEZVISTI_MVS.