Фото без опису

Мінсоцполітики наразі реалізує експериментальний проєкт із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, до якого може долучитися кожна територіальна громада України (детальніше про те, як це зробити, – на сайті Мінсоцполітики), і оголошує залучення територіальних громад до участі у цьому проєкті.

Ця нова соцпослуга спрямована, зокрема, на:

· підтримку та зміцнення психічного здоров’я населення,

· зниження загального рівня стресу і тривожності серед населення,

· адаптацію населення до кризових ситуацій,

· формування навичок першої психологічної допомоги близьким,

· навчання стресостійкості,

· попередження психологічної травматизації.

Для участі територіальної громади в експериментальному проєкті виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, а у разі їх відсутності — військові адміністрації населених пунктів подають в електронній формі офіційну заявку та необхідні документи до 23 год. 59 хв. 20 листопада 2023 року. 

За посиланням — вся вичерпна інформація про суть проєкту, умови участі в ньому територіальних громад, відповіді на найбільш поширені запитання, а також наочна схема з усіма ключовими етапами запровадження комплексної послуги з формування життєстійкості в регіонах України.

Актуальна інформація, яка стосується експериментального проєкту, розміщена на сайті Мінсоцполітики в розділі «Формування життєстійкості».

Для додаткових запитань слід звертатися на електронну скриньку o.i.verlynska@mlsp.gov.ua (Олександра Верлинська).