У Донецькій області створена і працює технічна робоча група з питань психічного здоров`я та психосоціальної підтримки. Про це повідомила на брифінгу в.о. директора КНП "Психіатрична лікарня Маріуполь", регіональна координаторка програми ментального здоров’я "Ти як", радниця голови Донецької облдержадміністрації з ментального здоров’я Ілона Кислицька. Робоча група створена в рамках роботи координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації з метою реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", яка впроваджується в Україні за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

На сьогодні у кожній громаді Донецької області є представник, який відповідає за втілення програми ментального здоров`я на рівні громади, координує дії на рівні громади. Кожної середи в області проводять засідання технічної робочої групи, що виконує великий обсяг роботи і, в першу чергу, опікується вразливими категоріями населення.

На брифінгу Ілона Кислицька розповіла, як війна вплинула на ментальний стан мешканців Донеччини, що таке ментальне здоров'я, хто займається реалізацією програми ментального здоров'я "Ти як", з якими проблемами треба звертатися до професійних психологів та психіатрів, відповіла на низку питань журналістів.

Подивитися повний відеозапис брифінгу та більш докладно ознайомитися з інформацією щодо програми ментального здоров'я "Ти як?" ви можете тут: