На зображенні може бути: ноутбук, екран, офіс та текст

28.07.2023 року відбулося чергове онлайн-засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення Очеретинської селищної територіальної громади. На порядку денному розглянуто та обговорено проблемні питання внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території громади, цивільних осіб постраждалих внаслідок збройного конфлікту та стан надання їм гуманітарної допомоги через гуманітарні штаби і ХАБ Очеретинської селищної територіальної громади. Також розглянуті звернення від п’яти громадян з питань зарахування дітей до навчального закладу та надання матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету громади.

За підсумками засідання було надано низку доручень для сприяння у вирішенні порушених питань.