Фото без опису

Продовжувати жити, розвиватись, створювати можливості та підтримувати один одного - це те, що актуально в будь-який час. І особливо — зараз.

«Власна Справа» - це грантова програма від Уряду, яка направлена на підтримку українського бізнесу в умовах війни. Завдяки цій програмі можна отримати кошти (до 250 тисяч гривень) на відкриття або розвиток власного бізнесу та втілити свою бізнес-ідею.

Окремий напрямок гранту «Власна Справа» - гранти для ветеранів та другого з подружжя ветерана. Завдяки цьому напрямку можна отримати до 1 млн гривень на старт або розвиток «ветеранського» бізнесу.

Кожен має можливість реалізувати свій підприємницький потенціал завдяки гранту від держави. Головною умовою отримання коштів є створення робочих місць, і сума гранту залежить саме від їх кількості.

Щодня громадян, зацікавлених в отриманні гранту, і тих, хто вже його отримав, стає все більше. Під час підготовки й подання заявок виникають питання щодо можливостей та умов отримання коштів, їх цільового використання, розробки бізнес-плану тощо. Відповіді на найпоширеніші з них можна дізнатися за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/novyna/naybilsh-poshyreni-pytannya-za-programamy-nadannya-mikrograntiv-0 

Отримай гроші на реалізацію мрії! Подача на грант - через портал «Дія» https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu 

Детальні консультації щодо участі в проєкті Ви можете отримати за телефоном «гарячої лінії» Донецького обласного центру зайнятості 0800336167.

За інформацією Донецької обласної служби зайнятості